Весь світ стривожений через землетрус у Туреччині та Сирії, в результаті якого загинуло безліч невинних людей, а будинки склалися, як карткові.

Сейсмологи вже висувають припущення, що таке може статися і в Україні, а саме – у столиці та окупованому росіянами Криму, тому нам є про що переживати.

Наслідки землетрусу у Туреччині, фото dw.com

Кадри страшної трагедії в Туреччині та Сирії розлетілися по мережі, а все людство журиться за втратою невинних, але особисто в українців з'явився ще один привід для занепокоєння, окрім війни з рф.

Інженер Дмитро Макагон стверджує, що новобудови в містах України зможуть витримати землетрус щонайменше до 7 балів, але ось будинки старого типу і в аварійному стані - ні.

Популярні новини зараз

Долар в обмінниках потихеньку зростає, але українців готують до гіршого: що буде з курсом у квітні

Гороскоп на тиждень з 27 березня до 2 квітня для всіх знаків Зодіаку: Козероги без негативу, Леви в мінусі, а Овни ловлять Фортуну

Оформлення субсидії 2023 року: українцям доведеться повторно подавати документи

Важкі випробування, а потім перемога: астролог розповів про складні часи для українців

Показати ще

Українцям показали карту, якою користуються інженери при розрахунку конструкцій будинків та споруд, а також повідомили, що Київ витримає землетрус у 5 балів, Одеса – 7 балів, Львів – 6 балів.

Мапа інженерів, фото hmarochos

Варто зазначити, що у Туреччині стався землетрус магнітудою понад 7 балів, а відчули його також на Кіпрі та Лівані.

Наслідки землетрусу у Туреччині, фото dw.com

Україна розташована на північній околиці сейсмоактивного поясу, на якому стався руйнівний землетрус у Туреччині. Заступник директора Інституту геофізики Національної академії наук України Олександр Кендзера заявив, що наразі потужні землетруси можливі на південному заході Одеської області .

Нагадаємо, страшні землетруси в Туреччині: сейсмолог попередив, що таке можливе у Києві та Криму

Раніше ми писали про те, що Європу попередили про неминучу масштабну катастрофу: "100% доведена небезпека"