У Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), українцям розповіли про тарифи на комуналку, які будуть актуальними у березні.

Зокрема НКРЕКП розглядає можливість встановлення мінімального порогу споживання електроенергії та перегляду тарифів в залежності від рівня споживання електроенергії.

Голова Нацкомісії Костянтин Ущаповський під час свого виступу на телемарафоні заявив, що розглядається можливість встановлення мінімальної межі споживання електроенергії для всіх споживачів України

Платіжки за комуналку. Фото: скрін youtube

За його словами Нацкомісія працює над розробкою нових моделей функціонування ринку електричної енергії, серед яких є кілька сценаріїв підвищення тарифів, включаючи тарифи для населення. Підвищення, відповідно, може стати проблемою в умовах економічної нестабільності та кризи.

Популярні новини зараз

"Відрізати два міста, прикриваючись миром": відомий екстрасенс визначив плани росії на травень 2024

Українці зможуть отримати грошову компенсацію: кому слід звернутися до відділення "Ощадбанку"

ВПО запропонують розпочати життя з чистого аркуша: як це зробити

Травень буде дуже важким для українців, але 2 знакам Зодіаку пощастить: хто ці щасливчики

Показати ще

"Ті споживачі, які будуть споживати більше цієї межі і мають можливість платити за електроенергію за фактичними витратами на її виробництво і транспортування, будуть платити адекватну ціну", – пояснив він. Костянтин Ущаповський

Крім того, голова Нацкомісії пояснив, що буде такий самий принцип розподілу ціни за обсягами споживання, який діє і зараз (ціна в разі споживання до 250 кіловатів – 1,44 грн, вище 250 кіловатів – 1,68 грн за кіловат), проте будуть змінені самі розцінки.

Платіжки за комуналку. Фото: скрін youtube

Нагадаємо, які правила виходу на пенсію діятимуть у 2023 році: пояснення ПФУ

Як повідомляв "Знай.ua", яку довідку потрібно подати у 2023 для нарахування пенсії: необхідна у двох випадках

Також "Знай.ua" писав, українцям повідомили про нововведення стосовно виготовлення паспорта: що потрібно знати