Переселенцям та іншим постраждалим від війни громадянам необхідно звернутися до регіонального пункту збору даних. Це стосується тих, хто досі не отримував допомоги від ООН.

Агентство ООН у справах біженців відновило реєстрацію на отримання грошової допомоги у розмірі 2220 грн на кожного члена сім'ї на місяць для переселенців та постраждалих від війни українців. На виплати можуть розраховувати люди із категорії незахищених верств населення, повідомляє Мінреінтеграція.

Соціальна допомога. Фото: Youtube

У повідомленні міністерства зазначають, що отримати допомогу можуть громадяни з офіційним доходом не більше 5400 грн на місяць і ті, які ще не отримували виплати від міжнародних організацій раніше.

Для подачі заявки слід звернутися у пункти збору документів, чи то ЦНАП, чи то мобільної групи, яка здійснює виїзди в межах області.

Популярні новини зараз

Вручення повісток від ТЦК відбуватиметься по-новому: чоловіків попередили

Світом шириться смертельна інфекція, від якої немає ліків — може вбити лише один укус комара

Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги

Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК

Показати ще

Гроші. Фото: скрін youtube

Слід мати при собі паспорт, ідентифікаційний код, свідоцтво про народження дітей, номер банківської картки та інші документи, що підтверджують належність до категорії вразливості.

  • сім'я, яка має лише одного з батьків з одним або більше дітьми віком до 18 років або з людьми похилого віку (55 років і старше);
  • сім'я, яку очолює одна одинока/кілька одиноких людей похилого віку (55 років і старше) або літнього віку з однією дитиною або кількома дітьми віком до 18 років;
  • сім'я з однією або декількома особами з особливими потребами (інвалідність, хронічні захворювання тощо);
  • прийомні сім'ї.

Кошти надаються кожному члену сім'ї впродовж трьох місяців.

Нагадаємо, ми писали, що українські пенсіонери отримають по 590 гривень "бонусів": хто перший у списку.

Як повідомляв "Знай.ua" жарти закінчилися: пенсіонерів позбавлять виплат, хто потрапить під жорсткі норми закону.

Також "Знай.ua" інформував, що в Уряді показали реальну цифру зареєстрованих безробітних в Україні: які пропонують вакансії.