Українці з тяжким фінансовим становищем мають право на допомогу для оплати комунальних послуг – житлову субсидію. Втім, не завжди всі бажаючі можуть її отримати, оскільки існує низка факторів, за яких відмовляють у допомозі. Кому у 2023 році можуть відмовити у субсидії, пишуть vikna.

Субсидія призначається за низкою критеріїв, введених для того, щоб допомогу не отримували достатньо забезпечені громадяни, які спроможні самостійно сплатити за комуналку.

Оформлення субсидії. Фото: скрін youtube

Так, у призначенні субсидії можуть відмовити з цілої низки причин, ось одні з основних:

  • Якщо хоча б один із дорослих членів сім'ї не працює офіційно або не навчається;
  • якщо офіційна зарплата хоча б одного члена домогосподарства нижча за мінімальну;
  • якщо претендент на допомогу не платив за комуналку від трьох місяців та довше;
  • якщо квартира площею понад 130 кв. м або житловий будинок – понад 230 кв. м (не стосується дитячих будинків, багатодітних сімей).

Субсидії. Фото: скриншот з відео

Популярні новини зараз

"Та клята нація має помирати в страшних муках": репер Yarmak шокував знімками своєї доньки

У мережі випливли унікальні кадри Олени Зеленської, які раніше були знищені: такими їх давно не бачили

Гороскоп на тиждень з 29 травня по 4 червня для всіх знаків Зодіаку: розставання у Близнюків та Львів, повернення колишніх у Водоліїв

Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"

Показати ще

Крім того, у призначенні субсидії можуть відмовити, якщо претендент на виплати має автомобіль, якому не більше 5 років або має більш ніж дві машини віком до 15 років. Допоможуть відмовить, якщо претендент не платить аліменти більше 3 місяців або здійснив покупку на суму понад 50 тисяч гривень.

Раніше портал Знай повідомляв, заповнюємо форму і чекаємо на кошти: як швидко подати заяву на отримання субсидії онлайн.

Також наш портал інформував, що березнева індексація встановила нові показники для пенсіонерів: нараховувати менше 8 000 грн не мають права.

Крім того, ми писали, хто з українців може вийти на заслужений відпочинок раніше 60 років: цим категоріям належить дострокова пенсія.