Під час війни міжнародні організації активно підтримують українців, які опинилися у складних життєвих обставинах. Набір заявок на отримання фінансової допомоги регулярно відновлюють, але саме навесні 2023 є три джерела, які надають гроші.

На сьогоднішній день є три організації, які можуть фінансово підтримати українців.

Допомога ВПО. Фото: скрін youtube

Французька міжнародна організація ACTED. Вона надає допомогу у розмірі 6600 гривень. Гроші надходять на рахунок протягом 3 місяців, а отримати їх можуть мешканці Донецької, Луганської, Харківської, Сумської, Чернігівської, Миколаївської та Вінницької областей. Щоб отримати їх, залиште заявку на гарячу лінію - 0800 33 69 36.

Організація ЮНІСЕФ допомагає багатодітним сім'ям. Кожен член сім'ї може отримати 2200 гривень на місяць, але подати заявку можуть не більше ніж 5 осіб. Отримати їх зможуть лише ті, хто залишав заявки у 2022 році, а поки що набір нових припинено.

Популярні новини зараз

Внаслідок нічного ракетного удару по Києву загинули діти (оновлено)

ПриватБанк почав блокувати карти всім без розбору, клієнти розгублені: "Тупо і без пояснень"

Зняти гроші з карти буде неможливо: ПриватБанк вводить важливе оновлення з 1 червня

Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити

Показати ще

Гроші, гривні: фото economy.24tv.ua

Червоний Хрест видає допомогу 2500 грн українцям зі статусом ВПО. Отримають їх ті, кого оберуть до Мінсоцполітики на основі даних Єдиного реєстру переселенців та інформаційної платформи "Едопомога".

Нагадаємо, українцям відповіли, як працюють сертифікати за знищене житло: кому доведеться чекати на репарації РФ

Раніше ми писали про те, що українці можуть отримати менше пенсії через війну: у ПФУ розповіли, як цього уникнути та збільшити виплати

Як повідомляв Знай.ua, ціни на цибулю злетять ще вище, запасів катастрофічно не вистачає: українців попередили про подорожчання