Вже майже місяць, як впровадили меценатську пенсію в Україні. Себто, коли працюючий українець робить пожертву через ПФУ на рахунок того чи іншого пенсіонера, або в загальний фонд, і ПФУ визначає, куди направити отримані кошти.
В українців виникає маса питань щодо цього виду збільшення пенсійних виплат. Наприклад, у Пенсійного фонду України запитали, хто може бути меценатом, який жертвує кошти на фінансування пенсійних виплат. Та які до нього вимоги.
Долучитися до фінансування пенсійних виплат на благодійній основі може будь-яка юридична або фізична особа, громадянин, який проживає в Україні або за кордоном.
Раніше міністр соціальної політики Оксана Жолнович заявляла, що в Україні є достатньо людей, які готові робити певні пожертви та вкладати свою частину прибутків у соціально значущі речі. Я думаю, що якась частина потреб наших малозабезпечених пенсіонерів, яких на сьогодні близько 4,7 млн осіб, буде покрита.
Пенсіонерам доплатять 25% до пенсії: хто має право на підвищення
Що буде із землею та квартирами громадян за новим законом: критики та юристи хапаються за голову
Гороскоп на сьогодні 15 квітня: кому зірки принесуть гроші у вівторок, а комусь – проблеми
Податки з переказу на картку: у питанні поставили крапку
Меценатську пенсію зможуть отримати ті українці, яким вирішить допомогти родич чи знайомий. Суму пожертви не виплачують повною мірою.
Нагадаємо, ми писали, що українців чекають покарання за бізнес-діяльність, кого штрафувати по-новому.
Як повідомляв "Знай.ua" українські пенсіонери можуть отримати продуктові набори і навіть сходити до "кіношки".
Також "Знай.ua" інформував, в Україні хочуть знизити пенсійний вік – відпочинок розпочнеться не у 60, 63, 65 років, а набагато раніше.