Відстрочка від призову на період мобілізації може бути не лише надана, але й в певних випадках анульована.
Юрист проконсультував дану ситуацію, та навів шість причин, чому таке може статися. Він зазначив, що відповідно до п. 12 Порядку бронювання військовозобов’язаних відстрочка підлягає анулюванню у певних випадках.
- закінчення строку її дії;
- завершення підприємством, установою, організацією виконання мобілізаційного завдання (замовлення) або його скасування;
- завершення підприємством, установою, організацією виробництва товарів, виконання робіт і надання послуг для забезпечення потреб ЗСУ, інших військових формувань;
- позбавлення підприємства, установи і організації статусу критично важливих для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період уповноваженим органом;
- ліквідації органу влади чи підприємства, установи і організації;
- звільнення військовозобов’язаного з органу влади чи підприємства, установи і організації.
Таким чином, людей, які отримали відстрочку за вищезгаданими причинами, можуть отримати повістку та відправитися на фронт.
"Допекли за 4 години": українці, які оплатили послуги "Київстар", залишаються без зв'язку
Приємна несподіванка: в Україні почали знижуватись ціни на деякі овочі
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
У випадках, зазначених у підпунктах 2—6 цього пункту, анулювання відстрочки здійснюється за рішенням Мінекономіки на підставі обґрунтованого подання органу державної влади, іншого державного органу, органу місцевого самоврядування, підприємства, установи і організації.
Нагадаємо, ми писали, що про Австрійський національний ETS: досвід запуску системи торгівлі викидами.
Як повідомляв "Знай.ua" нова "фішка" військкомів може розорити українців і навіть засадити до в'язниці: про що важливо знати.
Також "Знай.ua" інформував, чи можуть в Україні мобілізувати студентів у разі загострення на фронті: відповідь від депутата.