Українці часто скаржаться на заборгованість за житлово-комунальні послуги, які невідомо звідки беруться, адже вони вчасно оплачують тарифи по платіжкам і навіть передають показання лічильників.
У Нафтогазі пояснили, як вчинити у такій ситуації та виключити можливість нарахування боргу за газ. Слід зазначити, що споживачі регулярно виявляють захмарні суми в платіжках, але не всі знають, як перевірити їх на достовірність.
Так, споживачі можуть дізнатися всю необхідну інформацію про нарахування за споживання газу в особистому кабінеті на сайті компанії. Крім того, це також можна зробити через чати "GASU A" в соціальних мережах.
Відповіді на хвилюючі питання українці знайдуть у розділі "Історія нарахувань", і не має значення, який варіант перевірки оберуть.
"Раз на рік звітуватиму": Віра Брежнєва зізналася, як часто 40-річним хочеться сексу
Подачу газу тимчасово припинять: газовики попереджають українців про ремонтні роботи до кінця листопада
Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити"
Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень
Однак є випадки, коли навіть самостійна звірка не дає бажаної відповіді. Тоді варто знайти сторінку ДК Нафтогаз України у Facebook та написати в особисті повідомлення фахівцям, які розкажуть усе про нарахування боргу та оплати. При цьому слід вказати прізвище, ім'я та по батькові власника рахунку, а також номер особового рахунку та адресу приміщення.
Раніше ми писали про те, що в Україні зросла середня заробітна плата, за якою вважають пенсії: на що чекати пенсіонерам?
Як повідомляв Знай.ua, українці з картами Monobank скаржаться на крадіжку коштів: у підтримці розводять руками
Також портал Знай.ua писав, що наїмося вдосталь: в Україні збільшили площі посіву гречки, що буде з цінами