Для всіх наших дорогих читачів, котрі під час походу до магазину уважно стежать за цінами на головні продукти харчування, є дуже важливі новини. Багато українців за останні тижні могли помітити, що ціни на пшеничний хліб зростають, і тут вони мають рацію. Тільки за один буханець можуть просити до 36 гривень.

Справа в тому, що великі українські супермаркети трохи підняли ціни на хліб, а от макарони та борошно – продовжують "наполегливо" дешевшати.

Про це стало відомо завдяки оперативній інформації від аналітиків економічного порталу Minfin, пише "Хвиля".

Ціни на хліб. Фото: скрін youtube

Вартість хліба

Згідно з відкритою інформацією від експертів Minfin, вартість батону пшеничного вагою 650 грамів за місяць зросла з 31,99 грн. до 33,99 грн., а батон нарізною вагою 600 грам подорожчав із 31,99 грн. до 35,93 грн. Подорожчання, як можна було помітити, дуже суттєве – одразу на кілька гривень.

Популярні новини зараз

Розширення мобілізації: ТЦК прийдуть за чоловіками з відстрочкою – кого торкнеться

ПФУ зобов'язав пенсіонерів подати спеціальну заяву: без цього виплат не буде

Ухилянтів хочуть дістати за кордоном: що будуть робити ТЦК

Думали, квартира ваша? Скоро тисячі українців можуть втратити житло, оформлене за правилами

Показати ще

Ціни на хліб, скріншот: Minfin

Вартість борошна

Водночас кілограм борошна тепер коштує дешевше. Середня ціна у квітні становила 22,20 грн./кг, а у травні – 21,85 грн./кг.

Ціни на борошно, скріншот: Minfin

Ціни на макарони

Майже на 2 гривні на місяць знизилася середня ціна макаронних виробів. Минулого місяця вартість позиції становила 30,00 грн/кг, а зараз – 28,20 грн/кг.

Ціни на макарони, скріншот: Minfin

Нагадаємо, буряк, яйця, крупи і не лише: українців порадували зниженням цін, на чому можна заощадити.

Раніше повідомлялося, немає грошей на хліб, будемо їсти тістечка: українські супермаркети оновили ціни на цукор, яйця та олію.

Також, від 120 гривень за кіло і вище: скільки коштуватиме полуниця в популярних супермаркетах, огляд цін.