Голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев заявив, що НБУ скоро проблему вирішить.

В Україні долар уже довгі роки вважається найкращою валютою для заощадження. Однак у воєнний час ставлення до гривневих купюр та банкнот іноземних валют виявляється дуже різним. За словами Гетманцева, за вищезгадані дії можна втратити ліцензію. Нацбанк уже займається цією проблемою.

Курс долара. Фото: Youtube

"Хотів би принагідно звернутися до валютних обмінників, зокрема банків. Друзі, розумію, можливо, у пошуку додаткової маржинальності ви трошки забулися і забули, що в країні війна. Саме тому, напевно, вирішили запровадити додаткову комісію за обмін "зношених" купюр, серед яких зношеними вважаються навіть пом'яті або з малесенькими цяточками у куточку. Оця цяточка може вам надто дорого коштувати", - написав він.

Популярні новини зараз

В Україну масово повертаються з окупованого Криму – громадянам уже оформлюють паспорти

"Брати на поруки головного злодія країни": українці звинувачують Юрія Горбунова у продажності

У "Нафтогазі" звернулися до споживачів: хто платитиме менше

Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку

Показати ще

Голова Комітету закликав громадян повідомляти в Telegram про факти безпідставної відмови в обміні валют або вимагання обмінниками додаткових комісій.

Скриншот повідомлення

Нагадаємо, ми писали, що контроль переказів на картки українців: Нацбанк випустив важливу заяву.

Як повідомляв "Знай.ua" у НБУ розповіли, що буде з цінами на продукти цього року: темпи інфляції знижуються.

Також "Знай.ua" інформував, Нацбанк поділився порадами як розпізнати фальшиву купюру.