Українці можуть одержати фінансову допомогу на дитину у розмірі 5000 гривень. Якщо в сім'ї більше за одну дитину, то виплата надається на кожну. Хто може розраховувати на допомогу, йдеться на офіційному сайті Криворізької міської ради та її виконавчого комітету.

Діти, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, мають право на матеріальну допомогу у розмірі 5000 гривень. Виплати здійснюються лише для громадян, які мешкають у Кривому Розі, зокрема внутрішньо переміщених українців.

Українці. Фото: скрін youtube

Зазначається, що 5000 гривень надається на кожну дитину, а отримати її може один із батьків або законний представник дитини.

Заявку на виплати можуть подати громадяни, які перебувають на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення виконкому районної у місті ради та на момент подання заяви протягом трьох років проживають у Кривому Розі.

Популярні новини зараз

Україна закуповує цигарки для росіян з нашої кишені: тендери проводять регулярно

Кинувся просто під колеса: коли не вдалося вручити повістку, працівник ТЦК пішов на крайні заходи

Українку оштрафували на 15 тисяч через скаргу на гнилу пломбу, але водоканал про це пошкодував

Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно

Показати ще

Виплати. Фото: скрін youtube

Які документи потрібні для отримання допомоги

  • Паспорт батьків;
  • ІПН;
  • документ, що підтверджує статус дитини, яка постраждала від війни;
  • свідоцтво про народження дитини;
  • довідка ВПЛ.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, що українцям видають продуктові набори: хто може розраховувати на гуманітарку і що потрібно для отримання.

Також наш портал інформував, чи втратять дах над головою: українських біженців за кордоном чекають неприємності з 1 липня.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, українським сім'ям виплатять по 14 тисяч гривень на дитину: хтось може розраховувати на допомогу.