Ніхто не скасовував оплату комунальних послуг під час війни, це обов'язок усіх споживачів. Крім того, українцям слід регулярно передавати показання лічильників. А ось що станеться, якщо проігнорувати цю процедуру, розповіли в компанії YASNO.
Так, якщо споживач не передає показання лічильника за електроенергію, компанія нараховує суму за спожитий ресурс за середньодобовим показником. Тому на користь українців вчасно передавати показання, щоб у платіжках були цифри за фактичне споживання.
Варто нагадати, передавати показання лічильника потрібно за два дні до кінця місяця і по третє число наступного.
Коли ігнорується дана процедура, постачальник не знає фактичне споживання, тому розраховує обсяг середньодобового споживання, тобто за основу беруться обсяги аналогічного місяця попереднього року. Через це виходять некоректні цифри у платіжках.
Долари можна продавати? Що буде з курсом в Україні після приходу Трампа
Десятки тисяч українців залишилися без "броні" від мобілізації: за які порушення призиватимуть
Коли скасують графіки відключення світла: хто та як формував черги
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Сума в платіжці розраховується так: постачальник множить отриманий обсяг на тариф. Коли споживач передасть показання вчасно, йому буде проведено автоматичний перерахунок.
"Щоб отримувати рахунки за фактично спожиту електроенергію, необхідно лише одне - вчасно передавати показання щомісяця. На цю просту процедуру клієнти мають 5 днів на місяці", - повідомив генеральний директор YASNO Сергій Коваленко.
Раніше ми писали про те, що "Нафтогаз" попередив про важливе нововведення: що потрібно знати споживачам
Як повідомляв Знай.ua, пільги скасували, перевірки - повернули: на українців чекають непрості часи