На Україну очікує зростання цін на хліб наступного року. Причиною цього є недостатня кількість сировини для створення хліба.
Нині торішній урожай, сотні тисяч тонн, лежать на складах... вони й досі не продані. Адже аграрії не планують сіяти пшеницю, жито, ячмінь та інші злакові культури наступного року.
Ціна зерна на ринку знижується, але собівартість вирощування злакових культур з початку війни, звичайно ж, різко зросла. Тому для аграріїв невигідно займатися зерном, адже ціна дедалі нижча. Зараз на вирощування злаків витрачено набагато більше, ніж отримано за продаж. У майбутньому ціна ще падатиме.
Якщо 2021 року пшеницю вдалося продати по 8 тисяч грн за тонну (з ПДВ), то зараз 5400-6000 гривень. Це дуже дорога культура, хоч у нас і хороша врожайність.
Гороскоп на тиждень 25 листопада – 1 грудня для всіх знаків Зодіаку: Львів обдурять, Овни витратить сили, а Водолії мають слухати себе
Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
Європа відмовляється від українського зерна, бо наші продукти знижують їхні ціни. Також причиною відмови від нашого зерна є транзит суходолом через Європу, що невигідно для поляків, французів та інших народів. Тому надія аграріїв на виторг із продажу зерна за кордон не виправдалася.
Зерно, яке аграрії так і не могли продати, будуть збувати за безцінь. Наступного року такої помилки вони не робитимуть, хоч і сіяли пшеницю, кукурудзу, ячмінь з перших днів існування своїх підприємств.
Нагадаємо, поки за вікном жару українські супермаркети поставили "мінус" на помідори та огірки
Як повідомляв "Знай.ua", російські туристи накрали 40 кг їжі в турецькому готелі : "Пакууууушать в поїзді"
Знай.ua писав, в Україні дорожчають молочні продукти, але не все : скільки коштує молоко, сир і сметана в супермаркетах