Українці, які не мають фінаносової можливості самостійно оплачувати житлово-комунальні послуги, мають право на отримання житлової субсидії від держави.
Про це нагадують у Мінсоцполітики.
Усіх, хто її отримує, ретельно перевіряють і, якщо субсидіант приховав якісь факти, або надав невірні відомості, то в деяких випадках взагалі йому доведеться повернути гроші.
Одержувачам субсидій варто регулярно сплачувати за спожиті комунальні послуги, адже борги перекреслюють можливість отримання допомоги від держави.
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Пенсіонери також отримають свою "тисячу" на карту: кому адресовано надбавку
Зокрема, у разі наявності заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг житлову субсидію не призначають.
Йдеться про прострочену заборгованість на понад три місяці, яка перевищує 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (зараз — 680 грн).
Для призначення субсидії в разі наявності боргу потрібно укласти договір про його реструктуризацію з надавачем комунальної послуги та долучити копію цього договору до заяви на субсидію.
Окрім цього, при наявності боргу субсидія не призначається лише на комунальні послуги, за якими наявний цей борг. Тому в разі відмови в призначенні допомоги на оплату ЖКП, потрібно звернутися з новою заявою, де зазначити перелік послуг, за якими заборгованість з оплати відсутня.
Нагадаємо, інформаційний портал Знай повідомляв, Міненерго провалює план щодо порятунку України від жорстких віялових відключень узимку
Раніше портал Знай інформував, випадково скасували статус ВПО: у Мінсоцполітики розповіли, як знову стати переселенцем
Також наш портал повідомляв, важливо не запізнитись: коли громадянам краще подавати документи для отримання субсидії