Новий опалювальний сезон не за горами і він може бути складнішим, ніж попередній. Кожен українець має скласти свій план та підготувати житло до холодів. Як зменшити енерговитрати та зберегти тепло, розповіли в компанії YASNO.
Уряд посилено готується до зими, щоб українці були з електроенергією та опаленням. Однак кожна сім'я має і зі свого боку робити все, щоби пережити холод максимально комфортно.
Перевірте вікна та двері
Щілини необхідно усунути, встановивши гумові ущільнювачі або відрегулювавши фурнітуру та доводчики. Якщо в будинку не буде протягів, то тепле повітря не виходитиме з приміщення, а холодне - потраплятиме в нього.
Підготуйте батареї
Тепло буде більш ефективно поширюватися, якщо батареї не будуть перекриті меблями, шторами або декоративними ґратами. Експерти радять вимити батареї від пилу та встановити за ними екрани з фольги. Така проста хитрість збільшить тепловіддачу на 20%.
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця
Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Розгляньте варіанти додаткового обігріву
Про всяк випадок можна придбати обігрівач, якщо його немає в будинку. Якщо вмикати прилад щодня по 6 годин протягом місяця, то енергоефективні обігрівачі керамічні, конвекторні та інфрачервоні - 90-270 кВт/год. Масляний при тому ж навантаженні потребує 270-450 кВт/год, а тепловентилятор - від 360 до 720 кВт/год.
Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, українцям пояснили, як розраховуватиметься субсидія на опалювальний сезон: нюанси, які треба знати.
Також наш портал інформував, чи вистачить Україні газу, щоб забезпечити населення теплом: у "Нафтогазі" розповіли про підготовку до нового сезону.
Крім того, ми писали, "Готуємось": в Україні вже розробляють графіки відключення електроенергії.