Субсидія - це своєрідна допомога українцям від держави, яка призначена для оплати частини суми комунальних послуг.

Не за горами опалювальний сезон і для багатьох українців настане час, коли приходитимуть захмарні суми в платіжках. Оформлення субсидії викликає в громадян думки, що потрібна купа документів та часу. Однак оформити виплату можна й за спрощеною процедурою. Про це нагадали в "Нафтогаз України".

"Нафтогаз". Фото: скрін youtube

Українці мають змогу оформити субсидію без довідки про доходи, якщо вони не мають змоги повністю оплатити комуналку. Для цього потрібно подати відповідну заяву.

Зробити це можна трьома способами:

Популярні новини зараз

Жахливий сморід та 112 км углиб: вчені знайшли "колодязь Пекла", якого бояться всі місцеві жителі - "Не бачили фільм "Спуск""

Так роблять лише у найкращих ресторанах: кухар зізнався, навіщо додавати в солоне сало цукор

Можна робити запаси - сухарі знадобляться: в Україні знижуються ціни на хліб, гречку та цукор

У YASNO зробили термінову заяву щодо лічильників: що потрібно зробити споживачам

Показати ще

1) на веб-порталі ПФУ, в мобільному додатку Пенсійного фонду чи онлайн-кабінеті,

2) подати заяву можна і на порталі "Дія", надіслати поштою або особисто звернутися до сервісного центру ПФУ,

3) громадянин може звернутися особисто з відповідною заявою до уповноваженим територіальних громад, в центрі надання адмінпослуг.

ПФУ. Фото: скрін youtube

У заяві на отримання виплати повинні міститися деякі особисті дані громадянина. Серед них: прізвище ім'я та по батькові заявника, ідентифікаційний код, дані паспорта (номер та серія), інформація про склад домогосподарства, адресу, дату свого народження. Вказати також потрібно й зручний канал для зв'язку та номер рахунку, на який буде надходити виплата.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай повідомляв, затіяли ремонт - можете втратити допомогу: українцям нагадали, за що заберуть субсидії

Раніше портал Знай інформував, українцям нагадали про нові умови оформлення субсидії: що потрібно знати

Також наш портал повідомляв, домівка порожня, але люди зареєстровані: юристка підказала, як українській родині "вибити" субсидію