В українців залишилося півтора місяця, щоб встигнути звернутися за грошима у розмірі 5000 гривень. Хто має право на виплату, йдеться на офіційній сторінці Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України у соціальній мережі Facebook.

До 31 жовтня 2023 року деякі українці мають подати заяви на отримання грошової допомоги у розмірі 5 тисяч гривень. Йдеться про громадян, які проживають у регіонах, які постраждали від підтоплення внаслідок підриву ворогом Каховської ГЕС.

Виплати. Фото: скрін youtube

"Станом на 14 вересня таку фінансову підтримку отримали мешканці цих областей на загальну суму 84,4 млн гривень. Таким чином, держдопомогу вже виплачено 15 879 жителям Херсонщини й 1007 – Миколаївщини. Виплати здійснюються на банківські рахунки або готівкою через Укрпошту", - повідомили у Мінреінтеграції.

Гроші. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз

Хлопець зробив дівчині найромантичнішу пропозицію, але загинув до того, як вона сказала "так", кадри останніх хвилин

Забивають пам'ять та гальмують телефон: топ 3 програм, що займають багато місця

Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон

Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно

Показати ще

Крім того, мешканці цих областей можуть подати заявки на компенсацію за втрачений урожай. За кожний 0,01 га площі надається компенсація у розмірі 3318 гривень.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, по 1500 грн на кожного члена сім'ї: українцям почали виплачувати нову допомогу, хто може отримати.

Також наш портал інформував, гуманітарку, виплати та кошти на ремонт: список фондів та організацій, які зараз готові допомогти українцям.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, виплати в Україні: які надбавки пенсіонери отримують автоматично, а за якими потрібно звертатися особисто.