Українка поскаржилася на постачальника YASNO черех те, що компанія надсилає величезні рахунки за електроенергію у оселі, у місті яке зараз окуповане. Вона пояснює, що рідні виїхали звідти на початку війни, однак родина продовжує отримувати космічні платіжки.

Про це вона написала на офіційній сторінці компанії у соцмережі Facebook.

YASNO. Фото: скрін youtube

Жінка розповідає, що зараз її місто знаходиться в окупації, її рідні виїхали із нього ще 24 лютого минулого року, а постачальник електроенергії продовжує нараховувати космічні суми та погрожує відключенням світла.

Вона не розуміє звідки борги, адже ніхто не користується комунальними послугами, а рахунки отримані до війни усі сплачені.

Популярні новини зараз

Нова мінімальна зарплата та підвищення пенсії: як з 1 жовтня в Україні зміняться виплати

У ДТЕК терміново попередили українців: це має зробити кожен споживач

У YASNO зробили термінову заяву щодо лічильників: що потрібно зробити споживачам

Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку

Показати ще

"Моє місто в оккупаціі. Моя родина виїхала 24.02.22р. З того часу там ніхто не живе,але від обленерго приходить рахунок,при чому з вликими цифрами! І це при тому,що всі рахунки перед війною були сплачені! У рахунках попередження про відключення,у разі несплати. Та не питання-приїзджайте відключайте"- розповідає українка.

YASNO. Фото: скрін youtube

Клієнтка не уявляє скільки їй нарахує компанія за житло, в якому зараз живуть окупант та як господарі користуються усіма комунальними послугами.

"А ще один будинок у нас забрали орки і наразі живуть там,користуються світлом. Хто потім це буде оплачувати???? Ох ви і контора(((((" - додає вона.

Фахівці YASNO зазначили,що клієнтку було помилково повідомлено про заборгованість та про те, щл компанія вводить додаткові перевірки, які допоможуть уникнути таких ситуацій у майбутньому.

Yasno. Фото Facebook

Раніше портал Знай повідомляв, платіжки шлють, а скаржитися нема кому: YASNO дорікнули за хитрий розподіл обов'язків.

Також наш портал інформував, перевірте проводку та підготуйте батареї: У YASNO розповіли, як підготувати будинок до зими.

Крім того, ми писали, YASNO віддячить клієнтам за своєчасну оплату рахунків.