Для всіх наших шанованих читачів, які з великою відповідальністю ставляться до своїх платіжок за комуналкою, є відповіді на важливі запитання. Тисячі українців хочуть знати, чому необхідно платити ще й за доставку газу, якщо вони купували та прокладали труби за власні гроші.
Відповідь на запитання - чи потрібно платити за доставку блакитного палива у такому разі, надали експерти компанії "ГазПравда".
Багато українців сумніваються у правомірності оплати послуги доставки газу. Як зазначається, головною причиною цього є те, що деякі громадяни прокладали газові труби самотужки.
"На жаль, у соцмережах і навіть ЗМІ безліч помилкової інформації та шкідливих порад на цю тему. Досі популярний міф, що за доставку платити не треба. Проте, згідно з чинним законодавством, якщо споживач не платитиме, згодом ризикує накопичити борги та залишитися без газу (після завершення військового стану)", - розповіли експерти.
Дають лише 3 дні: в Україні змінилися правила повісток поштою, що це змінює для чоловіків
Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
Також згідно з чинним законодавством України споживач має оплачувати користування природним газом, у тому числі за доставку. Якщо цього не буде, то у користувача накопичиться значний борг, а потім можуть вимкнути газ.
Слід зазначити, що в умовах воєнного стану споживачам не можуть відключати послуги за борги, але це зможуть зробити після закінчення.
Ще споживачі часто запитують, чому тариф на доставку газу відрізняється і у великих містах він може бути нижчим, ніж, наприклад, у маленьких містах чи селах.
Виявляється, різницю у тарифах за послугу доставки газу можна пояснити кількістю споживачів у населеному пункті. Саме тому плата у великих містах набагато менша, ніж у селищах чи селах.
Нагадаємо, заплатимо, як за дві квартири: що буде у квитанціях українців за світло після вересня.
Раніше повідомлялося, "стосується всіх": у "Нафтогазі" терміново звернулися до українців з приводу реквізитів.