Платіжки за воду можуть не так сильно розоряти сімейний бюджет, якщо дотримуватись кількох простих правил економії. Про це повідомляє інформаційний портал progroshi.
Комунальні послуги забирають значну частину бюджету багатьох українських сімей, але платіжки можна зменшити, якщо бюджетно використовувати ресурси. Зокрема, можна отримувати нижчі рахунки за водопостачання.
Насамперед завжди потрібно перевіряти чи закриті всі крани. Навіть незначний витік води у довгостроковій перспективі загрожує великими витратами. Пральну машину та посудомийку слід заповнювати до кінця – це дозволить заощадити воду.
Якщо є можливість – встановіть економічні сантехнічні пристрої, наприклад змішувачі, душові головки з обмеженням потоку води.
Телефон у ліжку - пряма дорога до могили: чим небезпечний смартфон поруч із вами під час сну
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Крани, що протікають, краще відремонтувати відразу, щоб уникнути серйозніших поломок і втрати води. Під час гоління чи очищення зубів рекомендується вимикати воду.
Якщо мешкаєте у приватному будинку і є необхідність у поливі квітників або саду – збирайте дощову воду. Це дозволить відчутно скоротити обсяги спожитої води та суму у платіжці.
Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, кожен українець зможе заощадити на комуналці цієї осені: як зробити суму за опалення у квитанції менше.
Також наш портал інформував, платіжки за світло не висмоктуватимуть останні гроші: українцям розповіли, як втрачати менше.
Крім того, інформаційний портал "Знай" повідомляв, терпіти відключення світла або змиритися з підвищенням тарифу: українцям доведеться обрати одне з двох.