Українці, які не можуть власними силами впоратися з комунальними платіжками, мають змогу отримати субсидію. Проте процес оформлення викликає чимало запитань. На один із головних відповіли у Міністерстві соціальної політики.
У відомстві зазначили, що українці часто цікавляться процесом оформлення житлової субсидії, зокрема тим, хто може звернутися за допомогою.
Хто в Україні може оформити субсидію?
Звернутися по допомогу може один із членів сім'ї, який зареєстрований у житловому приміщенні.
Також подати заяву на субсидію може людина, яка орендує житло. Для цього потрібно мати договір оренди.
Київ під вогнем: масована атака росії залишила руїни, десятки поранених та паралізувала столицю
Українцям встановили обмеження: не вдасться перевезти через кордон
Продається на ринках та магазинах: в Україні з'явився на прилавках смертельно небезпечний продукт
У всіх областях України: ТЦК запровадили важливі нововведення для військовозобов'язаних
Внутрішньо переміщені можуть отримати допомогу на оплату комуналки, навіть якщо мешкають у орендованому житлі без договору оренди.
Отримати субсидію може неповнолітня дитина, яка залишилася без батьківського піклування або недієздатна особа працездатного віку, над якою встановлено опіку.
Індивідуальний забудовник може оформити допомогу, якщо будинок не прийнято в експлуатацію, але плата за житлово-комунальні послуги вже нараховується.
Раніше портал Знай повідомляв, розглядати можуть і півроку: українці скаржаться, що вже опалювальний сезон, а субсидії немає з травня.
Також наш портал інформував, щоб не залишитись без пенсії: у ПФУ показали, як перевірити роботодавця на сплату страхових внесків.
Крім того, ми писали, подати документи на субсидію можна без електронного ключа та особистого візиту: до ПФУ розповіли, як це зробити.