В більшості регіонів України, опалювальний сезон вже почався. Він, які і минулий, у період військової агресії рф, обіцяє бути надзвичайно складним.

У Нафтогазі розповіли, чому та як варто економити на опаленні. Як стало відомо, наша країна значно збільшила видобуток газу і може самостійно себе забезпечити в наступному опалювальному сезоні. Та це зовсім не означає, що він буде легким, а газ безкінечним та безкоштовним.

Споживання газу. Фото: скрін youtube

Поради для економії

Перша і одна з найважливіших порад – чистка котла. Після 15 років використання котла його ККД значно знижується і становить близько 40% втрати. Тому перед кожним сезоном варто його чистити. Тоді він буде працювати без перебоїв. Якщо чистка відбуватися не буде, є величезна вірогідність, що використання тепла значно зросте. Це відбуватиметься через некоректну роботу обладнання.

Популярні новини зараз

Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування

Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять

Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі

Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання

Показати ще

Опалення, фото: Знай.ua

В квартирі комфортна температура – 18 градусів, тож це оптимальний варіант. До того ж, якщо у будинку є ОСББ, варто з іншими жителями звернутися до його голови, щоб на самому будинку встановили відповідну температуру. Таким чином вдасться зекономити значну суму. Щоб у квартирі було тепло, варто зменшити тепловтрати. Для цього варто тримати відкритими батареї = відсуньте дивани, відсуньте штори. Тоді тепло буде поступати з батарей з більшою інтенсивністю і не затримуватися.

Якщо є термостат, вдень варто виставляти одну температуру, а вночі – іншу.

Нагадаємо, портал Знай інформував, газом не користуються понад рік, а платити потрібно: українцям пояснили важливу деталь

Раніше на порталі Знай повідомлялося, українці скаржаться, що "Нафтогаз" вибиває гроші за допомогою шантажу та погроз

Також, наш портал інформував, не потрібно брати кредит на комуналку: у "Нафтогазі" поділилися секретом, як отримати знижку