Часто відбувається така ситуація – рахунки за газ сплачуються справно, а в платіжках все одно пишуться борги.
Українці скаржаться, що після успішної оплати все одно залишаються винними за природний газ. Тому, в компанії "Нафтогаз Україна" розповіли чому це відбувається.
За словами фахівців, цьому є декілька основних причин.
Причини появи не існуючого боргу
Травневі доплати: пенсіонерам додадуть 750 гривень, але пощастить небагатьом
У війську назвали винних у зриві мобілізації: "ТЦК ні при чому"
Гороскоп на тиждень 21-27 квітня для всіх знаків Зодіаку: Овни готові до грошей, відгородженість Раків та ігри Козорогів
Нові правила передачі показників: в YASNO заявили про зміни
1) Однією з причин може бути те, що під час оплати рахунку за газ споживач не вказав призначення платежу та особовий рахунок. Сплачені гроші нікуди не ділись, а залишаються на рахунку, до з'ясування всіх обставин справи. Споживачі можуть скласти з компанією акти звірки розрахунків. Так можна переконатися, що всі кошти були зараховані саме на особовий рахунок конкретного українця.
Якщо оплата буде зарахована не коректно, то клієнт повинен буде надати повний пакет документів, щоб перенести кошти на особовий рахунок споживача.
2) Ще одним досить розповсюдженим випадком виникнення та накопичення боргів, навіть при сплаченні є відсутність актуальних показників лічильника. У такому разі розрахунок ведеться не за конкретні показники лічильника, а на загальні. Для корекції варто викликати представника ГРМ, він зробить замір показників. Скореговані дані будуть нараховані вже наступного місяця. Для цього варто звернутися в найближче відділення вашого постачальника газу. Так можна вирівняти нарахування та платити лише за спожитий продукт і не переплачувати.
Нагадаємо, портал Знай інформував, збільшуються пільги та субсидії: кому можна розстібати гаманець
Раніше на порталі Знай повідомлялося, нові "газові" платіжки: експерт показав, за що платитимуть українці з 1 січня 2024
Також, наш портал інформував, більше на 300 гривень: чому доведеться переплачувати за комуналку