На кінець листопада у багатьох регіонах України погіршилися погодні умови. Мокрий сніг та ожеледиця – одні з найголовніших причин отримання травм у зимовий період. Важко знайти взуття, у якого підошва не ковзає.
Важливо розуміти, що для хорошого гарного взуття та поверхні не потрібно витрачати величезні гроші. Можна скористатися засобами, які завжди під рукою.
Один із винахідників, який постійно ділиться цікавими лайфгаками, розповів, як зробити взуття стійким.
Фахівець радить нанести на підошву взуття спеціальні смужки із силіконової герметики. Ще є такий варіант – нанести клей "секунда" або "момент" та харчову соду.
Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав
Ощадбанк скасував обмеження для власників карток: що стане безкоштовним
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Спочатку підошву взуття потрібно ретельно очистити, висушити та знежирити. Потім нанести товстий пласт клею та насипати пісок, поки клей не підсох. Поверхня стане шорсткою і не ковзатиме приблизно 3-4 тижні.
Серед інших поширених способів - використання наждакового паперу, колготок та лейкопластиру.
Наждачний папір
Це один із найдоступніших способів, адже таку річ можна знайти у кожному будинку чи придбати у будівельних магазинах за копійки.
Просто наріжте невеликі шматочки наждакового паперу та наклейте на підошву взуття. Завдяки шорсткій поверхні збільшиться тертя між взуттям та засніженою поверхнею, тому ковзання зменшиться до мінімуму.
Колготки
Візьміть старі колготки, які ви не носите. Підпаліть їх і накапайте матеріал, що плавиться, на підошву взуття. У результаті з'явиться захисний шар, який буде настільки ефективним, що ви зможете ходити у взутті навіть по поверхні льоду.
Лейкопластир
Візьміть широкий лейкопластир і наклейте на підошву навхрест. Хоча така конструкція не відрізняється особливою тривалістю (протримається не довше 2-3 днів), своє завдання вона виконає ефективно.
Нагадаємо, незабаром ця пліснява зжере і вас: як позбутися напасті у ванній без шкідливої хімії і назавжди.
Раніше повідомлялося, прослужить вам не один сезон: як не зіпсувати улюблений светр під час прання.
Також, холод не переможе: лікар дала кілька ефективних порад для зігрівання.