Субсидія надається громадянам. які найбільше цього потребують. Але виплати можуть припиняти через ряд причин.
До Пенсійного фонду України звернулася жінка з проханням прояснити одне непросте питання. Вона разом з чоловіком прописані в одній квартирі, але офіційно розлучені.
За словами українки її колишній обранець вже 5 років не проживає в помешканні, відповідно за комуналку не платить та нею не користуються. Тому, вона цікавиться чи можна їй подати заяву на субсидію.
"Чи має право жінка подати заяву на субсидію та чи можуть її призначити?"
Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо
В Україні змінюють "заморожені" тарифи: які послуги подорожчали більше за інші, є і 60% росту
Будуть великі штрафи: з якого віку юнаків чекають у ТЦК
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Експерти зазначили, що отримання житлової субсидії в такому випадку можливе, але є нюанс. Жінці потрібно надати факт підтвердження того, що чоловік не проживає в квартирі. А головними моментами залишається те, що саме вона користується комунальними послугами та вчасно їх оплачує.
Тому, в випадку, який описано вище субсидію отримати цілком реально. Потрібно надати до Пенсійного фонду не лише документи для призначення виплати, а й ті, які підтвердять, що чоловіка там немає.
В Пенсійному фонді неодноразово нагадували, що отримувачі субсидії мають повідомляти про зміни в складі родини.
Нагадаємо, інформаційний портал Знай повідомляв, зробити це потрібно до 1 грудня: одержувачів субсидії та пільг попередили про обов'язкову процедуру
Раніше портал Знай інформував, як уникнути фатальних наслідків в негоду: українцям нагадали кілька важливих правил
Також наш портал повідомляв, все оплатили, а спеціалісти не поспішають: українці скаржаться на бездіяльність "Київводоканалу" - навіть кран зламали