У столиці України вже закрили кілька станцій метро через технічні несправності та потенційні аварійні наслідки, через що жителям довелося несолодко. Постійні пробки, зміна маршрутів, що курсують містом, підвищені тарифи на таксі — стало відомо, що це тільки початок.
19 грудня у мережі почала поширюватися інформація, що деякі станції червоної гілки метро можуть закрити.
Так, Голова постійної комісії Київради Андрій Вітренко під час телемарафону зазначив, що проблеми з мостом метро, які з'єднує два береги Києва, були відомі вже давно, але роботи з його ремонту чи заміни розпочалися лише нещодавно, коли було виділено кошти на проектування та підготовчі роботи.
"Відомо було, що він у такому "втомленому" стані. Але лише цього року було забюджетовано його капітальний ремонт чи взагалі будь-які ремонтні роботи, які з цим пов'язані, — розповів Вітренко.
Синоптики зробили прогноз погоди на кінець тижня – не для людей зі слабкими нервами
Соціальні виплати, пільги та субсидія виплачуватимуться за новими правилами у 2025 році
Мобілізації не уникнуть: хто в першу чергу піде до ТЦК у квітні
Приватбанк масово закриває доступ до рахунків - що вимагає
На додаток повідомляли, що експертиза може призвести до закриття мосту, що створить серйозні труднощі для міста з огляду на стратегічне значення мостів для пересування та ресурсного забезпечення в умовах воєнних дій.
Однак, КМДА у своєму Telegram-каналі спростували ці чутки, заявивши, що посилення опор мосту справді вже заплановано, проте на роботу червоної гілки метро це не вплине.
Нагадаємо, у Києві можуть закрити ще 2 станції метро: з чим це пов'язано
Раніше ми писали про те, що киян компенсують проїзд на метро: кого стосуватиметься
Як повідомляв Знай.ua, 2-мільярдний борг "Київміськбуду" сплатять з кишень киян