Українцям хочуть встановити нові тарифи на опалення. Суми у платіжках можуть змінитися у мешканців одного з українських міст. Про це йдеться на офіційному сайті комунального підприємства, яке надає послуги населенню.
У Кропивницькому теплопостачальне підприємство "Теплоенергетик" хоче підвищити тарифи на тепло. Відповідну заяву підприємство вже надіслало до виконавчого комітету міськради.
Рішення про перегляд тарифів пояснюють тим, що регулятор прийняв ухвалу, яка внесла зміни до Структури тарифів на виробництво теплової енергії підприємства, які почали діяти з 1 січня 2024 року. Також однією із причин називають зростання прожиткового мінімуму.
Як хочуть змінити тарифи:
Будиночок в селі лише за комуналку: українцям роздадуть пільгове житло
Заброньованих чоловіків закликали мобілізувати: "Колосальний ресурс"
Перевірять кожного по 10 разів: мобілізацію та перевірки хочуть посилити
Пенсіонерам доплатять 1000 гривень: як оформити гроші
- для населення ціну хочуть підняти із 4052,54 гривні до 4177,97 гривні за Гкал;
- для бюджетних установ із 5803,16 до 6037,26 гривні за Гкал.
Слід зазначити, що на сьогоднішній день в Україні продовжує діяти мораторій, який забороняє підвищення тарифів на опалення, гарячу воду та блакитне паливо. Відтак є висока ймовірність, що підвищення тарифу або відкладуть, або компенсують різницю коштом місцевого бюджету.
Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, зростання тарифу на електроенергію: у YASNO зробили важливе оголошення.
Також наш портал інформував, нові цифри у платіжках доводитимуть до відчаю: у НБУ попередили, які послуги подорожчають.
Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв по 25 гривень за кубічний метр: українцям приготували нові тарифи на комуналку.