Українцям, у яких вдома встановлені лічильники води, нагадали про важливу процедуру. Її ігнорування може призвести до нерадісних наслідків – зайвих нарахувань за воду.
Щоб уникнути переплати по платіжках за воду, необхідно регулярно і своєчасно передавати показання лічильника. При цьому важливо - робити це правильно.
Так, показання лічильників води слід подавати до 28 числа щомісяця. При цьому споживачі мають великий вибір серед способів передачі даних. Наприклад:
- через особистий кабінет чи на сайті постачальника;
- за допомогою Viber-бота або Telegram;
- у Центрах комунального сервісу (ЦКС) за телефоном 247-40-40, а також у Центрах обслуговування споживачів Київводоканалу.
Крім того, споживачі можуть записати актуальні показники лічильника у відповідній графі платіжного сповіщення під час оплати у банківських установах.
Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень
Дають лише 3 дні: в Україні змінилися правила повісток поштою, що це змінює для чоловіків
Коли скасують графіки відключення світла: хто та як формував черги
Розмір виплат зміниться: що чекає на пенсіонерів у 2025 році
Слід зазначити, що споживачі, які не передають показники, будуть змушені платити воду за середнім споживанням. При цьому скоригувати нарахування можливо, якщо звернеться з відповідним проханням до постачальника та надати актуальні дані про споживання та надалі не забувати про передачу показників.
Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, українці залишаться віч-на-віч з комунальними платіжками: субсидію призначать лише в кількох випадках.
Також наш портал інформував, від українців приймають заяви на компенсацію за комуналку: хто поверне частину грошей.
Крім того, ми писали, неправильні показники та зайві нарахування у платіжці: газовики дали інструкцію, як це виправити.