До вересня 2024 року всі навчальні заклади, які розміщені на захід від Києва, мають вийти до офлайну. У цьому впевнений заступник міністра освіти та науки України Михайло Вінницький.
За його словами, у деяких випадках доведеться навчатися у дві зміни чи ввечері, проте для Кабінету міністрів очне навчання – це величезний пріоритет.
Про це Михайло Вінницький заявили в ефірі одного із українських телеканалів.
Він підкреслив, що вивести на офлайн школярів та студентів у таких містах, як Харків, Запоріжжя, Одеса, Миколаїв – це мрія, якої потрібно прагнути, проте поки що вона не здійсненна.
Повністю замінить ТЦК: які зміни чекають мобілізацію
Мобілізацію в Україні посилять: ТЦК змусять працювати ефективніше
Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень
Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році
"Ми зараз рухаємося таким чином, що всі, хто є, умовно кажучи, на захід від Києва, всі заклади мають до вересня місяця вийти в офлайн. Однозначно всі. Це означатиме в багатьох випадках, що ми маємо переходити на дві зміни, ми повинні навчатися вечорами, дуже багато речей міняти. Але оффлайн, безперечно, для нас є величезним пріоритетом та пріоритет для уряду загалом", – сказав Вінницький.
Він додав, що сформувати певний життєвий світогляд студентів під час онлайн-навчання складно чи взагалі неможливо. Зокрема, в державі мають розвиватися люди з великої літери, чому й сприяє освіті.
Чиновник зазначив, що завдяки освіченості українців уже два роки вдається відстоювати Україну.
"Людина зі сформованим світоглядом додає до загальної освіченості нашої країни. Одна з причин, чому ми відстояли нашу державу за останні два роки, тому що надзвичайно високоосвічене населення", – наголосив Вінницький.
Нагадаємо, деякі українці можуть не сплачувати податок за "зайві" метри: хто потрапив до списку.
Раніше повідомлялося, щомісяця по 1100 гривень: хто з українців отримає додаткові виплати.
Також, нові тарифи на опалення: деяким споживачам доведеться платити більше.