У березні в Україні активно триває процес надання субсидій на опалювальний сезон, який має завершитися наприкінці квітня.
Що треба знати
Аби впевнитися, що саме ви отримали субсидію, треба зробити лише один важливий крок – відвідати вебпортал Пенсійного фонду України. Тут, за допомогою подання необхідних документів, кожен може отримати важливу інформацію стосовно своєї субсидії.
Пенсійний фонд розглядає заявки на субсидії для домогосподарств з різним рівнем доходів, враховуючи при цьому середній загальний дохід сім’ї, її майновий стан та інші критерії.
Користувачі, що пройшли реєстрацію на порталі ПФУ за допомогою електронного цифрового підпису, мають можливість подавати заявки в онлайн-режимі.
Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Як подати заяву на субсидію
- Вибір необхідного типу заяви з наявного переліку.
- Заповнення всіх необхідних даних у заяві.
- Вибір способу отримання інформації про стадії обробки заяви, якщо це потрібно.
- Прикріплення сканованих копій обов'язкових документів, а також додаткових документів, які користувач вважає потрібними.
- Перегляд і формування друкованої версії заяви та декларації (у разі, якщо вона є частиною вимог до заяви).
- Підписання документів за допомогою електронного цифрового підпису та їх відправлення до відповідного органу ПФУ.
Після внесення заявки, перевірити інформацію щодо субсидій та пільг можна у спеціальних розділах "Моя субсидія" та "Мої пільги". Доступна інформація охоплює місяць і рік останнього нарахування, суму виділеної допомоги, а також кінцеве рішення про надання чи відмову у державній підтримці.
Скасування пенсії
Раніше Знай.ua писав про 5 категорій, яким можуть скасувати пенсії навесні. Адже пенсійний фонд нагадав українцям у яких випадках гроші, які держава виплачує як допомога зі сплати комунальних платежів, можуть скасувати чи вимагати повернення.