У Харкові за перші місяці цього року філія "Газмережі" зіткнулася з близько 60 випадками самовільного підключення до газопостачання. Це лише вершина айсберга у проблемі, що охоплює всю Україну.
Такі випадки крадіжки газу трапляються , коли клієнти самі знімають опломбування з газових приладів або лічильників, обминаючи офіційні канали.
Вони користуються енергоресурсами без оплати, що фактично є крадіжкою та завдає шкоди державі.
Але тут є підводне каміння. Перше - це те, що такий спосіб заощадити призводить до припинення газопостачання при виявленні крадіжки. А відновлення послуги споживачеві коштує набагато дорожче, ніж вартість санкціонованого споживання.
Приватбанк масово закриває доступ до рахунків - що вимагає
Гороскоп на сьогодні 8 квітня: яким знакам Зодіаку вівторок принесе розчарування
На Україну чекає аномальне літо: чим воно може здивувати у 2025 році
Військові квитки старого зразка: що буде, якщо не замінити
Далі порушники повинні сплатити не лише вартість самого газу, а й послуги з припинення та відновлення, а також можливі судові витрати, якщо справа дійде до суду.
Рекомендується всім бажаючим відновити газопостачання звертатися до Центру обслуговування клієнтів "Газмережі", щоб уникнути правових та фінансових наслідків.
Все це нагадує про те, що самовільне втручання у газопостачання не тільки небезпечне для вашої безпеки, а й несе серйозні ризики для оточуючих.
Раніше Знай.ua стало відомо про те, що без газу ледь не залишилися всі: горе-майстер мало не занапастив сусідів
Вам буде цікаво дізнатися, трубу відрізали, а борг нараховують: українцям підказали, як не потонути у проблемних квитанціях
Варто нагадати, " Нафтогаз" звернувся до українців: зробіть це до 25 числа