Як захистити свої права та ефективно вирішити питання з поверненням коштів? Не пропустіть нашу публікацію, яка допоможе вам крок за кроком розібратися в процесі повернення авансових внесків за комунальні послуги.
Для того, щоб повернути авансовий внесок за комунальні послуги, вам потрібно зробити деякі кроки.
Спочатку проведіть звірку з комунальним підприємством. Переконайтеся, що ваші платежі були правильно зараховані. Підприємство повинно надати вам витяг, де буде зазначено, скільки грошей ви внесли та який баланс залишився.
Після цього напишіть заяву на ім'я керівництва підприємства з вимогою про повернення грошей. В заяві вкажіть, коли і чому ви зробили авансовий внесок, додайте копії квитанцій або інших документів, що підтверджують ваші платежі.
Долари можна продавати? Що буде з курсом в Україні після приходу Трампа
Дають лише 3 дні: в Україні змінилися правила повісток поштою, що це змінює для чоловіків
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
Цю заяву можна також надіслати рекомендованим листом, щоб у вас було підтвердження відправлення. Згідно із законодавством, підприємство має виконати вашу вимогу протягом 7 днів з моменту її отримання.
Якщо підприємство не відповідає на вашу заяву або відмовляє в поверненні грошей, ви можете подати позов до суду. Для цього вам знадобляться копії листування та платежів, які ви надсилали підприємству.
Також важливо переглянути умови вашого договору на надання комунальних послуг, оскільки в ньому можуть бути вказані конкретні терміни або умови повернення авансових платежів.
Важливо пам'ятати, що у вас є право на повернення надміру сплачених коштів або авансових внесків, якщо це передбачено умовами вашого договору та законодавством.
Нагадаємо, у гаманцях вітер гулятиме: експерти прогнозують масштабне зростання тарифів на комуналку
Вам буде цікаво дізнатися "Порушує договір": ПриватБанк залишає травмованих клієнтів без копійки