Для всіх наших дорогих і шановних читачів, які під час походу в магазин або на ринок уважно стежать за змінами цінників на популярні продукти харчування, є дуже важлива інформація. Справа в тому, що великі українські мережі супермаркетів оновили цінники на різні види курятини, а також курячі яйця.

Ціни на продукти в Україні продовжують зростати через складності логістики, подорожчання кормів для тварин та зростання тарифів. Однак не всі продукти у червні в порівнянні з травнем подорожчали.

Цього разу наші читачі дізнаються, як змінилася вартість курятини та яєць у червні порівняно з травнем, за даними аналітиків економічного порталу Minfin.

курятина, скріншот з відео

Вартість курятини

Куряче стегно у травні в середньому продавалося по 111,19 грн. Поточна середня ціна по магазинах – 103,00 грн. Ціна знизилася приблизно на 8 гривень чи близько 7%.

Популярні новини зараз

ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"

Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми

В Україні різко дорожчає хліб, вершкове масло та пісне: свіжі ціни на базові продукти

Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги

Показати ще

Куряча гомілка у травні обходилася в середньому 79,03 грн., а поточна середня ціна - 77,00 грн. Зниження ціни було порівняно незначним і становило приблизно 2 гривні або 2,5%.

Куряча тушка минулого місяця продавалася по 78,02 грн. Поточна середня ціна – 70,30 грн. Істотне зниження ціни приблизно на 8 гривень чи близько 10%.

Ціни на курятину, скріншот: Minfin

Куряче філе у травні коштувало 159,85 грн., а поточна середня ціна – 162,00 грн. Тобто ціна трохи зросла – на 2 гривні або близько 1,5%.

Таким чином, порівняно з травнем поточні середні ціни знизилися на стегно, гомілку та тушку. Водночас середня вартість курячого філе трохи підвищилася.

Курячі яйця. Фото: скрін youtube

Вартість курячих яєць

Середні ціни на курячі яйця в червні виявилися вищими, ніж середні ціни в травні 2024 року.

Для яєць Квочка середня ціна зараз 43,40 грн., а у травні вона була 37,85 грн., тобто вартість десятка підвищилася на 5,55 грн. чи близько 14,7%. Для яєць Ясенсвіт середня ціна 40,40 грн., а у травні була 38,51 грн. Підвищення становило 1,89 грн. чи близько 4,9%.

Тобто яйця у червні трохи піднялися в ціні, хоча підвищення виявилося порівняно невеликим.

Ціни на яйця курячі, скріншот: Minfin

Нагадаємо, доведеться жити без хліба та молока: "безсвітня" дієта скоро стане нормою.

Раніше повідомлялося, готуйтеся до змін: подорожчання улюблених продуктів вже не за горами.

Також, полиці у магазинах спорожніють? Чому хліб може стати дефіцитним продуктом.