Після тривалих відключень електроенергії по всій Україні ситуація з електропостачанням нарешті покращилася. Як пояснили в компанії «ДТЕК», основними причинами поліпшення стали кілька важливих факторів.
По-перше, закінчення аномальної спеки суттєво зменшило навантаження на енергосистему. Спека викликала підвищений попит на електроенергію, що ускладнювало підтримання стабільності системи.
По-друге, в роботу повернулися два енергоблоки, що збільшило обсяг доступної електроенергії. Ще одним важливим чинником стало збільшення імпорту електроенергії з Європи. Це дозволило покрити частину дефіциту і полегшити ситуацію в енергетичній сфері.
Однак, незважаючи на покращення, в «ДТЕК» оголосили про зміни в графіках відключень електроенергії. Тепер у Києві час відключень буде зсунутим на одну годину вперед. Це зроблено для рівномірного розподілу навантаження на енергосистему, щоб уникнути перепадів у подачі електроенергії.
Київ та інші міста будуть розбиті: волонтерка спрогнозувала невтішне майбутнє для українців
Гороскоп на сьогодні 3 липня: неприємні сюрпризи, перешкоди у кар'єрі та несподівані витрати – прогноз для всіх знаків Зодіаку
Українців накриють масштабні перевірки в липні: кого позбавлять соцвиплат та пенсій
Вийдуть на пенсію навіть без робочого стажу: кому з українок доступний несподіваний привілей
Змінилися також часові проміжки відключень у вихідні дні. Це дозволить більш ефективно управляти навантаженням на систему, зменшуючи ймовірність перебоїв у постачанні електроенергії.
Крім того, за розпорядженням Кабміну, в населених пунктах, розташованих у 20-кілометровій зоні від кордону з Росією та Білоруссю, а також у зоні фронту, світло вимикатимуть лише в крайніх випадках. Це рішення прийнято для забезпечення безпеки та підтримання життєдіяльності цих територій.
Раніше ми писали про те, що графіки відключення світла: українців порадували прогнозом
Крім того, Знай.ua повідомляв, ще одну категорію чоловіків забронюють від мобілізації: можуть не перейматися через ТЦК
Вам буде цікаво дізнатися як отримати кредит на сонячні панелі під 0%: досвід жителя