Плановий тариф на централізоване водопостачання складе 28,48 грн/м³, а на водовідведення — 37,80 грн/м³. Підвищення тарифів становить 8,6%. Водночас тарифи на воду для Вигоди, Болехова та Моршина знизяться майже на 62%, з 36,00 грн до 13,55 грн за м³.
Міський голова Долинської громади Іван Дирів пояснив, що тепер кожна громада має відповідати за свої водопровідні мережі та встановлювати тарифи для своїх мешканців.
Водоканал Долини готовий постачати воду сусіднім громадам, але обслуговування та фінансування мереж тепер є відповідальністю самих громад.
Гороскоп на сьогодні 21 жовтня: фінанси тельців, успіх левів та спілкування стрільців
В Україну суне потепління до +22, діставайте футболки: синоптик назвав точні дати "бабиного літа"
Підвищення пенсій скасують для тисяч українців: кого омине індексація
Україну охопили нові спалахи смертельних захворювань: хто під загрозою
Нагадаємо, у платіжках будуть нові суми: українців попередили про зміни у тарифах
Раніше ми писали про те, що вода стане дорожчою за бензин, тепло – за золото: тарифи злетять на тисячі відсотків
Крім того, Знай.ua повідомляв, щоб не переплачувати за воду: українцям нагадали простий, але важливий нюанс