Столиця повним ходом готується до свята Хелловіна (31 жовтня). Щоб зробити свої заклади більш привабливими для відвідувачів, власники прикрашають їх в дусі свята. Про це розповіли в "Сьогодні".
Найяскравішою і незвичайною прикрасою став гігантський череп, оточений блакитно-рожевими гарбузами, встановлений на вул. Шота Руставелі.
Неподалік від двометрового черепа розташувався величезний павук, що лізе по павутині на фасаді квіткового магазину.
ТЦК стане на заваді: що підготували 17-річним юнакам
ТЦК записують в ухилянти і подають у розшук чоловіків з відстрочкою: несподівана причина
До 12 150 грн щомісяця: українцям виплачуватимуть нову соцдопомогу— хто зможе отримати
Три категорії українців можуть отримати по 4 тисячі гривень: як подати заяву
Місто наповнили гарбузи, скелети і відьми. В одному з магазинів були помічені навіть скелети собачок.
Нагадуємо, що в ці вихідні у Харкові в рамках Хелловіна пройде забіг, учасники якого повинні бути в хелловінських костюмах.
Як повідомляв портал Знай.uа великому інтерв'ю Бородянський висловився з низки гострих питань
Також Знай.uа писав про те, що Джолі з'явилася на прем'єрі фільму "Малефисента: Повелителька темряви".