Під Києвом затримали злочинців, які зухвало грабували квартири. Про це розповіли у прес-службі поліції.
Як зазначається, спецоперацію із затримання зловмисників провели у Бучі. Їх на гарячому застав місцевий мешканець, який зіштовхнувся із грабіжниками у під’їзді багатоповерхівки та поцікавився, з якою метою вони там перебувають. Замість відповіді він отримав струмінь сльозогінного газу в очі, а злочинці кинулися тікати. Зайшовши до власного помешкання, господар квартири виявив, що став жертвою пограбування.
Постраждалий повідомив про злочин правоохоронцям, назвавши марку авто, на якому вони втекли.
Старі квартири обкладають податком: українці скоро отримають листи
Стосується одержувачів пенсій, субсидій та пільг: важливе попередження від ПФУ
Пенсію можна підвищити майже на 300 гривень: яку довідку треба передати до ПФУ
Фальшиві гроші заполонили Україну: де найчастіше зустрічаються та які купюри підробляють
Поліцейські ввели план «Перехоплення» на території кількох районів області та затримали авто злочинців на трасі Київ-Одеса. В автомобілі перебували четверо чоловіків віком від 23 до 48 років, уродженців Автономної республіки Крим. Донедавна вони мешкали у Херсонській області. Трьох із них вже притягали до відповідальності за крадіжки та розбійні напади.
Під час затримання авто в ньому виявили речі, викрадені напередодні з квартири у Бучі.
«Ггг, бачила це затримання сьогодні, красавци пару годин лежали мордяками в асфальт на дорозі, "релаксували"», - діляться враженнями від побаченого очевидці спецоперації у соцмережах.
Нагадаємо, що у Харкові засудять трьох комунальників за загибель колеги при аварії на теплових мережах.
Як повідомляв портал Знай.ua, вночі 1 січня в Києві пролунали постріли. Масова бійка, яка переросла в криваву стрілянину, сталася на вулиці Великій Васильківській.
Також портал Знай.ua писав, що за 2019 рік Київ потрясли не мало вбивств, які розбурхали всю Україну.