У Києві співробітник одного з підприємств виявив у складському приміщенні, розташованому на вулиці Лаврській, кілька ящиків, які викликали його підозри. Чоловік припустив, що вміст коробок може бути небезпечним, і викликав співробітників екстрених служб. Про це повідомляє видання «Інформатор».
Наголошується, що побоювання чоловіки підтвердилися – в коробках дійсно перебували скляні колби зі смертельно небезпечною речовиною – ртуттю. Дерев'яні ящики були старого зразка, але всі ємності в них були герметично закриті.
Утилізацією небезпечної знахідки займуться спеціальні служби, а правоохоронцям належить встановити, як небезпечна речовина опинилася в складському приміщенні в центрі столиці.
Нагадаємо, у Львові невідомий зловмисник вилив ртуть на вулиці Виговського, біля ринку "Південний".
Доведеться платити і за себе, і за сусідів: новий закон про ЖКГ потрясе гаманці українців
З пенсіонерів стягнуть 30% "комісії": у кого заберуть частину виплати
Плюс 1000 грн до пенсії: три умови для отримання надбавки
ТЦК починають полювання за літніми українцями: кого шукатимуть насамперед
Також Знай.uа писав про те, що своїй сторінці у Фейсбук депутат міської ради Львова і активіст Ігор Зінкевич повідомив, що з Львівського дитячого будинку зникли двоє підлітків.
Як повідомляв Знай.uа, на Харківщині поліцейський відзначився геройським вчинком і потрапив на ніж до злочинця - міліціонер обміняв себе на заручницю, яку захопив псих зі зброєю.