У Києві сьогодні вранці біля станції метро "Сирець" через сильний дощ затопило проїжджу частину.
Про це повідомляє "Київ Оперативний".
Біля метро Києва сталася надзвичайна подія через зливу, що накрила столицю в ніч з 23 на 24 лютого. Так, неподалік від станції метро "Сирець" з-під землі міні-фонтаном б'є брудна вода.
Ця НП привело до того, що вранці в понеділок автомобілям довелося пробиратися по калюжах.
Дедлайн – 20 квітня: "Газмережі" попередили українців про обов'язкову процедуру
Пенсіонерам виплатять додаткові гроші від держави: які умови та сума
Соцвиплати змусять повернути до копійки: держава погрожує судами - кого зачепить
Пенсія на картку більше не прийде: кого терміново чекають в ПФУ
"Поблизу зі станцією метро Сирець з підземелля побігла вода. Місцеві кажуть, що так відбувається частенько, коли опади трохи більше норми", - сказано в повідомленні "Київ Оперативний".
Через це на цій ділянці дороги утворилася невелика тягучка. Коли ці несправності виправлять - невідомо.
Нагадаємо, раніше обпечені кияни опинились у пекельній пастці в Ocean Plaza: "По коліна в окропі", кадри дикої паніки
Як повідомляв портал "Знай.ua", Ocean Plaza виправдала свою назву у сумний спосіб: наслідки потопу показали у деталях, фото
Також "Знай.ua" писав, що Київ на межі масових затоплень: хаотична забудова та комунальний "застій" – ознаки часів мерства Кличка