У Києві згорів ринок. Про це повідомили на сторінці ДСНС міста Київ у соцмережі Facebook.

6 лютого вночі, о 01:40 до Служби порятунку в Києві надійшло повідомлення про пожежу на ринку, що знаходиться по вулиці Чорнобильській 16/80, у Святошинському районі.

Пожежа, фото: Facebook ДСНС Києва
пожежа, фото: Facebook ДСНС Києва

На місце події відразу ж направили співробітників рятувальних підрозділів. По прибуттю вони встановили, що на ринку загорівся 1-поверховий павільйон розміром 3х4 квадратних метри. Від павільйону вогонь перекинувся на 6 продуктових кіосків, які знаходилися поруч. Загальна площа пожежі склала 300 квадратних метрів.

Пожежа, фото: Facebook ДСНС Києва
пожежа, фото: Facebook ДСНС Києва

Пожежники відразу ж приступили до ліквідації вогню. О 02: 17 їм вдалося локалізувати пожежу та запобігти подальшому її поширенню. О 02: 35 пожежу було успішно ліквідовано.

Пожежа, фото: Facebook ДСНС Києва
пожежа, фото: Facebook ДСНС Києва

В результаті пожежі було знищено 5 продуктових павільйонів і ще 2 отримали пошкодження. На щастя, з людей ніхто не постраждав.

У ліквідації пожежі брали участь 8 одиниць спецтехніки та 32 співробітники ДСНС.

В даний момент пожежники з'ясовують причини загоряння.

Публікація ДСНС Києва: Facebook
Публікація ДСНС Києва: Facebook

Нагадаємо, що на найбільшій українській ТЕС аварія

Як повідомляв портал "Знай.uа", за порушення вимог пожежної безпеки каратимуть великими штрафами: прийнято закон

Популярні новини зараз

Пенсіонерам з таким стажем дадуть спеціальні пільги та бонуси: кому пощастить

Тарифи на газ переглянуть: кого торкнеться підвищення

Обмеження скасували: пенсії затримувати більше не зможуть

ПриватБанк масово замінює картки: кого залишать без доступу до грошей

Показати ще

Також, "Знай.uа" писав, хмельницький Отелло нагадав колишній, що не так: спалив авто і вломився з сокирою