Студенти гуртожитку №11 Національного авіаційного університету в Києві показали, в яких умовах їм доводиться жити. Відповідний пост опублікували в спільноті news_kiev у соцмережі Instagram.

За словами авторів скандальних знімків, у гуртожитку на вулиці Ніжинській умови «гірше, ніж в тюрмі, чи СІЗО».

Ремонт у приміщеннях не робився понад 30 років, проте це не заважає адміністрації брати порядну плату за проживання в гуртожитку. При цьому оглянути стан кімнат не дозволяють до самого заселення в них, аргументуючи це тим, що "це не музей, ніхто вас водити-показувати не буде".

За словами одного з мешканців гуртожитку, умови в ньому настільки жахливі, що величезні таргани чи розбиті унітази є навіть не найбільшою проблемою. В кімнатах теж не кращі умови – стіни сипляться, підлога розвалюється.

Фото: news_kiev гуртожиток НАУ

Популярні новини зараз

40-річна віруюча стрибнула в ополонку і не випливла - на очах у дітей і всієї родини: "Просто знесло течією..." 

23-річний хлопець убив дівчинку-підлітка, щоб справити на неї враження, загинув і друг: "У неї навіть не було шансу пожити"

В Індії жінка народила малюка з 4 руками і ногами - сплелися з близнюком в животі

Євген Петросян отримав жорсткий "удар" від захисника своєї ексдружини Олени Степаненко: "Ми довго мовчали і терпіли"

Показати ще

Фото: news_kiev гуртожиток НАУ

Фото: news_kiev гуртожиток НАУ

У коментарях українці зазначають, що це проблема не лише НАУ. На жаль, більшість гуртожитків у країні в такому стані.

«Це проблема не тільки цього гуртожитку! 90% общаг в Україні виглядають саме так. Сама жила в гуртожитку, і теж є такі кадри», «У в'язниці набагато краще, там ремонти зроблені і платити не треба, живи скільки хочеш», «Тут мені здається, НАУ повинен платити тим людям, хто там живе», - обурюються громадяни.

Фото: news_kiev гуртожиток НАУ

Фото: news_kiev гуртожиток НАУ

Фото: news_kiev гуртожиток НАУ

«А чому не можна було домовитися з ректором зробити хоч якийсь ремонт своїми руками в рахунок декількох місяців оплати? Або самим хоч щось зробити, всім зібратися? Вони ж не один день там живуть, ті студенти. Чи заради принципу треба сидіти в лайні тільки тому, що ти платиш?», - не підтримують критику інші коментатори.

Нагадаємо, щури атакували студентський гуртожиток, мешканці сусідніх будинків занепокоєні: "Там гуляють діти"

Як повідомляв "Знай.ua", киянка перетворила дорожній знак на жердину для стриптизу, троє копів спостерігали осторонь: "Чиясь майбутня мати"

Знай.ua писав, у Харкові підлітку, підозрюваному у вбивстві 6-річної дівчинки, не загрожує в'язниця через вік