У Кременчуці, в одному з місцевих магазинів "Маркетопт", відвідувачі помітили сік, який зіпсувався від ТМ "Sandora" і заявили, що працівники не стежать за термінами реалізації своєї продукції та її якістю, що за фактом призводить до виявлення не найприємніших, а іноді навіть небезпечних "сюрпризів" для покупців.

Відвідувачі магазину придбали мультивітамінний сік, і вже прийшовши додому, вирішили його відкрити, але помітили якусь дивину: вміст не виливався в чашку. Людям стало цікаво, що заважає пролитися соку, і вони розрізали картонну коробку.

Побачене жахнуло споживачів, адже звідти вони дістали щось, дуже схоже на паперову серветку, яка була просякнута рідиною. Люди вирішили поділитися виявленим в соцмережі, щоб попередити інших про можливі "бонуси" від даної торгової марки.

Користувачі соцмережі висловили свої припущення, що ж це може бути, і висловили максимальну огиду від побаченого.

скріншот з коментарів

Популярні новини зараз

Майно грає роль: ПФУ назвав 5 підстав для скасування субсидії

До школи у суботу: дітлахам впровадили 6-денний навчальний тиждень

Відмінити військову підготовку для студентів: експертка запевнила, що виші не готові

Блекаути та холодні батареї: які міста під найбільшою загрозою

Показати ще

скріншот з коментарів

Раніше ми писали про те, що киянин провів експеримент над газованою водою з Ашана: пляшка пожовкла за день і з'явився присмак йоду

Нагадаємо, в популярному маркеті виявили персики з синім "пушком": "Смачні, я їх їв"

Як повідомляв Знай.uа, украінець мало не купив "живу" диню: "Там всередині вже сидр"

Також портал Знай.uа писав, що українці доставили вугілля замість піци, на такий можна шашлик підсмажити