Про це вона розповіла в інтерв’ю Kyiv.Press.
«Надходжень до бюджету стає менше, частина закладів не працює на повну потужність. Крім того, Київрада ухвалила рішення про зменшення податкового навантаження на бізнес», - розповіла Смірнова.
Вона відзначила важливий момент, який стосується того, що столиця відраховує до центрального бюджету не 40% ПДФО, як інші міста, а 60%. За її словами, це також ускладнює ситуацію, проте навіть в таких непростих умовах депутати шукають шляхи для розвитку, шукаючи баланс між видатками на пріоритетну медичну сферу та, наприклад, питаннями інфраструктури та благоустрою.
«Виклик з коронавірусом показав, що медична сфера потребує системних глибоких змін. Потрібно оновлювати медзаклади, бо їх стан бажає кращого», - додала Смірнова.
Депутат зазначила, що велику увагу приділяють інфекційним відділенням, проводяться закупівлі обладнань для кабінетів вакцинації. Вона додала, що всі питання потребують детального продумування, оскільки об’єкти медичної сфери збудовані ще за старими державними будівельними нормами.
За переказ у 100 гривень – штраф у 34 тисячі: за грошима українців ретельно стежитимуть
Дощ, вітер та заморозки: яка погода чекає на Україну найближчими днями
Українцям нагадали про податок на карткові перекази: де межа між подарунком і доходом
Податкова зазирне у ваші рахунки: що насправді хоче влада
Як повідомляв Знай.ua, Анна Пуртова розповіла, що потрібно Києву, щоб стати європейською столицею.
Також Знай.ua писав, що Андрій Задерейко пояснив, чому в центрі Києва встановлюються високі тарифи на парковку.