Про це вона розповіла в інтерв’ю Kyiv.Press.

«Надходжень до бюджету стає менше, частина закладів не працює на повну потужність. Крім того, Київрада ухвалила рішення про зменшення податкового навантаження на бізнес», - розповіла Смірнова.

Вона відзначила важливий момент, який стосується того, що столиця відраховує до центрального бюджету не 40% ПДФО, як інші міста, а 60%. За її словами, це також ускладнює ситуацію, проте навіть в таких непростих умовах депутати шукають шляхи для розвитку, шукаючи баланс між видатками на пріоритетну медичну сферу та, наприклад, питаннями інфраструктури та благоустрою.

«Виклик з коронавірусом показав, що медична сфера потребує системних глибоких змін. Потрібно оновлювати медзаклади, бо їх стан бажає кращого», - додала Смірнова.

Депутат зазначила, що велику увагу приділяють інфекційним відділенням, проводяться закупівлі обладнань для кабінетів вакцинації. Вона додала, що всі питання потребують детального продумування, оскільки об’єкти медичної сфери збудовані ще за старими державними будівельними нормами.

Популярні новини зараз

Соловйов закликав розстріляти військкомів: паніка серед пропагандистів ще ніколи не була такою

У віці 68 років помер радянський співак Борис Моісеєв

Росіян мобілізували та вони ще й мають розкошелитися: змогли забезпечити "гарматне м'ясо" лише повістками

Головне за ніч: Зеленський несподівано втер носа усім, путін стягує військову техніку до кордону з Грузією, а в Дегестані зводять барикади

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Анна Пуртова розповіла, що потрібно Києву, щоб стати європейською столицею.

Також Знай.ua писав, що Андрій Задерейко пояснив, чому в центрі Києва встановлюються високі тарифи на парковку.