Київський штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації ухвалити, затвердивши порядок роботи інформаційно-телекомунікаційної системи управління спеціальними перепустками під назвою "Карантин" у місті.

Цей крок передбачає повернення серйозних обмежень, пов'язаних з громадським транспортом, за допомогою введення пропусків, якщо столиця опиниться в "червоній" зоні епідемічної небезпеки.

Громадський транспорт, фото: Знай.ua

Їх введення не буде автоматичним, так як для цього буде потрібно окреме рішення Київської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Спецпропуску працюватимуть на транспортних і соціальних (якщо ви користуєтеся пільгами від держави) картах. Для цього роботодавцям потрібно буде зареєструватися на сайті цієї системи і згодом подати заявки з необхідною інформацією - ПІБ працівників, а також номери їх соціальних/транспортних карт.

Поповнення їх буде відбувається в стандартному режимі, але передавати іншим особам суворо заборонено.

Популярні новини зараз

Батько задушив двох дітей, щоб їх мати від нього не пішла: "Знав, що він мені потрібен. Це був контроль"

Панянка чи все ж "пацанка"? Донька Ольги Фреймут Злата Мітчелл носить такі короткі спідниці, що навіть мама в молодості не наважувалася

Топ найвідвертіших образів Ані Сєдокової, яким позаздрить навіть Світлана Лобода: "Мої помідори"

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще

Рішення комісії

Рішення комісії

Поки в Києві діятимуть обмеження "червоної" зони, iнші електронні квитки будуть деактивовані, як і QR-коди.

Нагадаємо, в Харкові встановлять 1000 "розумних камер" на дорогах: як вони будуть працювати і що зміниться для водіїв

Як повідомляв "Знай.ua", тотальний локдаун в Україні: Денис Шмигаль зробив нову заяву про карантинні обмеження

Знай.ua писав, в Кабміні збираються ввести щоденні уроки фізкультури для школярів: "Президент поставив завдання". У програмі уряду при цьому є стандарти якості фізкультурно-оздоровчої послуги.