У Київській Раді під час війни, яка триває вже більше двох місяців, вирішили всерйоз зайнятися продовженням декомунізації і, ймовірно, початком дерусифікації столиці.
Справа в тому, що у зв'язку з повномасштабним військовим вторгненням російської федерації це питання стало невід'ємною частиною боротьби за тотальний розрив будь-яких взаємин з Росією.
Після перейменування деяких станцій метро, чого ще не сталося, активно міркуючи на тему того, якими іменуваннями їх можна було б замінити, народні депутати беруться за знищення деяких пам'ятників. Цього може не статися, проте до списку вже увійшли 60 з пам'ятників-уродженцю Києва Михайлу Булгакову, російському поету Олександру Пушкіну, генералу Ватутіну, а також героям кінофільмів Володимиру Шарапову і Глібу Жиглову, якого тоді зіграв Висоцький.
Депутати від "Слуги народу" і "Голосу" Ксенія Семенова і Аліна Михайлова заявили, що це одна з їхніх головних цілей - дерусифікація столиці.
В Україні змінюють "заморожені" тарифи: які послуги подорожчали більше за інші, є і 60% росту
Коли скасують графіки відключення світла: хто та як формував черги
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
"Війна все змінила і прискорила втричі. Нарешті, є розуміння, що колоніальну спадщину треба знищити. Тому що це питання нашого звільнення. І це розуміння є не тільки у купки міських божевільних, а у держави, влади і суспільства в цілому", - заявляє Аліна Михайлова.
Нагадаємо, окупант у листуванні з другом визнав поразку Росії: "Тут хоч би вижити"
Як повідомляв "Знай.ua", українцям розповіли, якими будуть ціни на овочі вже в травні: до дефіциту чого варто бути готовими
Знай.ua писав, два снаряди могли поставити під загрозу безпеку світу: російські окупанти знову запустили ракети над атомними електростанціями