Пенсійний фонд зменшив фінансування виплат пенсіонерам майже на 2 мільярди гривень. Про це свідчать дані опубліковані пресслужбою ПФУ.

Пенсійний фонд завершив фінансування пенсій за вересень 2022 року і прозвітував, що на цей вид соціальних виплат було виділено 49,5 мільярда гривень. Місяцем раніше, у серпні на пенсії було спрямовано більше – лише 51,4 мільярда гривень. Таким чином, у вересні фінансування пенсій скоротилося на 1,9 мільярда гривень.

Пенсіонери. Фото: скрін youtube

У ПФУ наголосили, що у вересні на виплату пенсій через Укрпошту було направлено 9,4 мільярда гривень та 40,1 мільярда гривень – через уповноважені банки.

Пенсіонери. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз

Викупаємося в цукрі та обсипемося м'ясом: в Україні змінилися ціни в Ашані та Метро, ​​перелік подешевшань

Притягують проблеми, злидні та сварки в сім’ї: які 7 рослин варто негайно викинути за двері

Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень

Українці більше не побачать доларів? Що буде з курсом під кінець року

Показати ще

Варто нагадати, що вже з 1 жовтня настане новий етап підвищення пенсійних виплат українцям. Доплату у розмірі 300 гривень отримають пенсіонери віком від 70 до 75 років. Втім, з урахуванням доплати, розмір пенсії не може перевищувати 10340 гривень. Також пенсіонерам віком від 70 років із необхідним стажем буде встановлено мінімальну пенсію на рівні 3000 гривень.

Раніше портал Знай повідомляв, уряд недофінансує наступного року соціальну сферу на 20 млрд. грн: де візьмуть гроші на пенсії та соцвиплати.

Також наш портал інформував, що українцям запропонували накопичити на старість, щоб отримати "плюс" до пенсії: у Раді підготували новацію з січня.

Крім того, наш портал інформував, що українці, які залишилися без дому, продовжують отримувати платіжки за газ: у Мінітеграції пояснили, що робити в таких випадках.