Стало відомо про те, як низка українців може отримати спеціальні пільги від держави. Полегшує життя у воєнний час.
Про це нагадали в прес-службі Пенсійного фонду України, де і дали пояснення щодо того, як в умовах військового стану можна отримати житлові субсидії, пенсійні виплати, а також пільги.
Якщо ви отримуєте пенсію або субсидію через банк, тоді незалежно від того, де ви зараз знаходитесь - на окупованій території, або ж виїхали в безпечне місце - кошти прийдуть на ваш рахунок своєчасно в призначену дату.
Якщо ж ви отримуєте ці виплати через "Укрпошту", то там уже потрібно визначати ваше місцезнаходження. Наприклад, якщо ви знаходитесь за місцем проживання, — чекайте на свою виплату будинку або отримайте її в поштовому відділенні (з урахуванням встановленої вам дати виплати та згідно з графіком роботи поштового відділення).
1000 гривень від держави: як отримати допомогу пенсіонерам
Повністю замінить ТЦК: які зміни чекають мобілізацію
Який стаж не зарахують до пенсії: роки роботи просто викинуть
Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити"
Якщо ж ви проживаєте на тимчасово окупованій території, куди немає можливості доставляти пенсію, тоді ви її зможете отримати, коли це стане можливим, або з рахунку, який відкрито Пенсійним фондом України у банку "Ощадбанк". Для цього потрібно особисто звертатися та створювати банківський рахунок.
Якщо ж ви виїхали зі свого будинку в безпечніше місце, тоді ви можете отримати кошти в найближчому відділенні Укрпошти, або ж з доставкою додому, або через Ощадбанк.
Для повідомлення про бажання отримати кошти достатньо звернутися до сервісного центру головного управління Пенсійного фонду України (контакти за посиланням). Цю інформацію можна передати через особистий кабінет на веб-порталі електронних послуг Фонду (https://portal.pfu.gov.ua).
Нагадаємо, що Ілля Ківа знову перебрав із наркотою: вже скидає "режим Зеленського" та очолює Україну
Раніше повідомлялося, що вірні ознаки приготування втечі: голова Енергоатому розповів, що роблять окупанти на ЗАЕС
Також масований залп: скільки ракет може випустити держава-терорист наступного разу