За останній рік ціни на продукти зробили величезний стрибок, тому навіть незначне здешевлення дає покупцям надію на краще. Так, супермаркети оновили ціни на один із найпопулярніших молочних продуктів — твердий та плавлений сир. Що можна придбати дешевше, а що подорожчало, показують дані моніторингу, опубліковані на порталі Мінфін.

За час повномасштабної війни молочна продукція помітно подорожчала і на це є низка причин — скорочення поголів'я худоби до перебоїв з електроенергією. Проте, навіть у такий складний період можна побачити зниження цін на окрему продукцію.

Тверді сири. Фото: скриншот з відео

Так, станом на 31 січня сир твердий голландський 45% торгової марки "Ланки Гора" в середньому продається по 359,63 гривні за кілограм. Примітно, що у грудні цей же продукт у середньому відпускався за ціною 407,10 гривні. Тобто здешевлення становило близько 47 гривень.

Ціни на сир. Фото: скрін Мінфін

Популярні новини зараз

ПриватБанк почав блокувати карти всім без розбору, клієнти розгублені: "Тупо і без пояснень"

По 4000 гривень щомісяця: хто з українців отримає додаткову фінансову підтримку

В Україні пенсіонерам роздають по 600 гривень: як забрати заслужені гроші

Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити

Показати ще

Водночас сир твердий російський 50% торгової марки "Комо" подорожчав – з 377,11 до 385,95 гривні за один кілограм.

Поціновувачам плавлених сирків доведеться витрачатися більше, тому що продукція, хоч і незначно, але подорожчала. Продукт торгової марки "Весела Корівка" вершковий 38% у середньому коштує 17,09 гривні за 70 грамів. Місяцем раніше цінник був на рівні 16,17 гривні. Сир плавлений "Ферма" Дружба 55% подорожчав із 17,05 до 17,94 гривні за 70 грамів.

Ціни на сир. Фото: скрін Мінфін

Раніше портал Знай повідомляв, можна себе побалувати трохи більше: у січні супермаркети знизили ціни на цукор та сіль.

Також наш портал інформував, можна заощадити: супермаркети оновили ціни на пшоняну крупу та вермішель.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, в Україні стрімко дорожчають овочі та фрукти, але це ще не межа: якою буде ситуація на ринку в майбутньому.