Чи можливий різкий стрибок цін на м'ясо та молочну продукцію чи виникнення дефіциту через енергетичну кризу в Україні? Відповіді на ці питання надав перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький.
У Мінагрополітики зазначають, що ситуація з електроенергією в країні не має критичного впливу на виробництво м'яса та молочної продукції. Водночас енергетична криза впливає на ціноутворення, але не суттєво.
Енергетика може впливати на ціноутворення в цілому. Що ж до м'ясної та молочної продукції, то структурі собівартості – це трохи більше 5-10% залежно від типу продукції
Тарас Висоцький зазначив, що малі та середні виробники вистояли та адаптувалися до існуючих умов, тому різкі коливання цін не передбачаються. Також він додав, що продукція виробляється у достатній кількості, тому дефіциту м'яса та "молочки" не очікується.
1000 гривень від держави: як отримати допомогу пенсіонерам
"Раз на рік звітуватиму": Віра Брежнєва зізналася, як часто 40-річним хочеться сексу
Подачу газу тимчасово припинять: газовики попереджають українців про ремонтні роботи до кінця листопада
Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень
В Україні достатньо виробництва всіх основних видів продукції, зокрема молочної та м'ясної. Спостерігається тенденція відновлення після різкого падіння на початку війни
Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, суповий набір, але без м'яса: українські супермаркети оновили ціни на картоплю, моркву та капусту.
Також наш портал інформував, ціни не рекордні, але продовжують зростати: кіло картоплі у лютому обійдеться українцям дорожче.
Крім того, ми писали, півзарплати за салат: супермаркети показали нові ціни на огірки, помідори та цибулю.