У рамках повномасштабної війни триває загальна мобілізація в Україні, в ході якої виконується низка заходів, у тому числі заклик громадян до лав ЗСУ.
У Львівському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки (ТЦК) роз'яснили порядок вручення повісток. Марія Левко - начальник пресслужби цього ТЦК - нагадала, що повістку можуть отримати чоловіки віком від 18 до 60 років, де завгодно, оскільки на законодавчому рівні немає визначення конкретному місцю для вручення цих "запрошень".
Вручення повістки може здійснити як представник органу місцевого самоврядування, і керівники (підприємств, установ, організацій)... і навіть управителі багатоквартирних будинків.
Порядок денний можуть вручити безпосередньо посадові особи ТЦК та СП. Для того, щоб вручити її "правильно", у вас спочатку повинні дізнатися, хто ви - за документами. Під час військового стану громадяни повинні на вимогу надавати їх для перевірки уповноваженій особі. Уповноваженими є представники Національної поліції України.
Гороскоп на 26 листопада: у вівторок Всесвіт на вашому боці
Який стаж не зарахують до пенсії: роки роботи просто викинуть
Подачу газу тимчасово припинять: газовики попереджають українців про ремонтні роботи до кінця листопада
Приємна несподіванка: в Україні почали знижуватись ціни на деякі овочі
Порядок денний повинен бути вручений особисто. Якщо особа відмовляється прийняти повістку, складається акт про відмову з підписами уповноважених та свідків, після чого повістку вручають військовозобов'язаному за підписом.
Дуже важливо пам'ятати, що вас не відправлять одразу на фронт після вручення повістки та проходження медобстеження.
У "запрошенні" мають бути зазначені ПІБ, рік народження, адреса проживання українця, вид порядку денного, дата, час, адреса та підпис начальника ТЦК.
Нагадаємо, українцям загрожує штраф на 8500 грн: що потрібно знати про правила мобілізації, що діють із червня
Як повідомляв "Знай.uа", адвокат розповів до яких хитрощів вдаються працівники ТЦК, щоб заманити до армії
Знай.ua писав, українцям почали по-новому роздавати повістки: адвокат розповів, чим це загрожує